v.491M
Fros-LZV Competitie - Seizoen 2017 - 2018 -
Rangschikking (strafpunten)
Team Wdn W G V DV DT DS Pts
1 De Barricade 26 26 0 0 228 81 147 78
2 Athletic Loups 26 22 2 2 190 80 110 68
3 schwalbe 04 26 16 5 5 130 85 45 53
4 BATE Borokov 26 14 1 11 137 119 18 43
5 Linden Ballers 26 11 5 10 134 132 2 38
6 ZVC Young Boys Boutersem 26 11 3 12 136 141 -5 36
7 Inter Leuven 26 10 5 11 99 95 4 35
8 Forza B 26 11 1 14 146 161 -15 34
9 Atlético Santa Cruz 26 10 0 16 92 153 -61 30
10 ZVC De Nieuwen Deugniet 26 9 3 14 93 143 -50 30
11 ZVC Voluit 26 9 1 16 115 135 -20 28
12 Zvc Cazze herent 26 8 3 15 89 111 -22 27
13 Zeype Sjotters 26 6 2 18 95 140 -45 20
14 KMNS Footbalos 26 3 1 22 67 175 -108 10
Statistieken
Wedstrijden
Aantal 364
Thuis overwinningen 186
51%
Uit overwinningen 146
40%
Onbesliste wedstrijden 32
8%
Doelpunten
Aantal 1751
Gemiddeld per wedstrijd 4
Overwinningen met 1 doelpunt verschil 68
18%
Overwinningen met 2 doelpunt verschil 56
15%
Overwinningen met 3 doelpunt verschil 32
8%
Overwinningen met 4 doelpunt verschil 38
10%
Overwinningen met 5 doelpunt verschil 62
17%
Overwinningen met 5+ doelpunt verschil 108
29%
Ploegen in Vorm
(Gebaseerd op de laatste drie resultaten)
Team Ptn Verdeling
1 Athletic Loups 9 3 + 3 + 3
2 De Barricade 9 3 + 3 + 3
3 Atlético Santa Cruz 6 3 + 3 + 0
4 ZVC Voluit 6 0 + 3 + 3
5 Inter Leuven 5 3 + 1 + 1
6 schwalbe 04 4 1 + 3 + 0
7 Linden Ballers 4 0 + 1 + 3
8 ZVC Young Boys Boutersem 4 0 + 1 + 3
9 Zvc Cazze herent 3 0 + 0 + 3
10 Zeype Sjotters 3 0 + 0 + 3
11 BATE Borokov 3 3 + 0 + 0
12 KMNS Footbalos 0 0 + 0 + 0
13 Forza B 0 0 + 0 + 0
14 ZVC De Nieuwen Deugniet 0 0 + 0 + 0
Volgende wedstrijden
2A-55 13/08 20:00 Sportcomplex Kessel-Lo Inter Leuven - BATE Borokov
2A-8 15/08 21:00 TC De Mol BATE Borokov - Athletic Loups
2A-122 22/08 22:00 Stedelijke Sporthal Aarschot KMNS Footbalos - BATE Borokov
2A-39 27/08 21:00 Ivo Van Damme Veltem Zvc Cazze herent - Atlético Santa Cruz
Laatst binnengekomen uitslagen
2A-55 13/08 20:00 Inter Leuven 5 (ff) 0 BATE Borokov
2A-8 15/08 21:00 BATE Borokov 0 (ff) 5 Athletic Loups
2A-122 22/08 22:00 KMNS Footbalos 0 (ff) 5 BATE Borokov
2A-83 28/12 22:00 KMNS Footbalos 0 (ff) 5 schwalbe 04
2A-180 26/05 20:00 Athletic Loups 11 - 3 ZVC Young Boys Boutersem
2A-108 28/05 20:00 Athletic Loups 13 - 7 Forza B
(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten