v.491M
Fros-LZV Competitie - Seizoen 2017 - 2018 -
Rangschikking (strafpunten)
Team Wdn W G V DV DT DS Pts
1 PIGNUS 5 5 0 0 61 9 52 15
2 Soepkiekens 4 3 1 0 23 12 11 10
3 ZVC No Mercy 3 3 0 0 19 9 10 9
4 Bottom United 5 3 0 2 17 23 -6 9
5 Ek Salko 4 2 1 1 20 17 3 7
6 A.K. Bladtluizen 5 2 1 2 15 21 -6 7
7 Dynamo Betekom 4 2 0 2 13 22 -9 6
8 Cano United 3 1 1 1 9 17 -8 4
9 Los Locos Leuven 2 1 0 1 12 9 3 3
10 De Marcellekes 3 1 0 2 11 12 -1 3
11 ZVC Spirit 4 1 0 3 12 19 -7 3
12 Red Socks Wilsele 5 1 0 4 15 26 -11 3
13 Rapid Tikkie Trug 3 0 0 3 10 17 -7 0
14 B.A. Players (B.A.P.) 4 0 0 4 7 31 -24 0
Statistieken
Wedstrijden
Aantal 54
Thuis overwinningen 26
48%
Uit overwinningen 24
44%
Onbesliste wedstrijden 4
7%
Doelpunten
Aantal 244
Gemiddeld per wedstrijd 4
Overwinningen met 1 doelpunt verschil 12
22%
Overwinningen met 2 doelpunt verschil 6
11%
Overwinningen met 3 doelpunt verschil 6
11%
Overwinningen met 4 doelpunt verschil 10
18%
Overwinningen met 5 doelpunt verschil 4
7%
Overwinningen met 5+ doelpunt verschil 16
29%
Ploegen in Vorm
(Gebaseerd op de laatste drie resultaten)
Team Ptn Verdeling
1 ZVC No Mercy 9 3 + 3 + 3
2 PIGNUS 9 3 + 3 + 3
3 Ek Salko 7 1 + 3 + 3
4 Soepkiekens 7 1 + 3 + 3
5 Bottom United 6 0 + 3 + 3
6 Cano United 4 1 + 0 + 3
7 A.K. Bladtluizen 4 0 + 1 + 3
8 ZVC Spirit 3 0 + 3 + 0
9 Red Socks Wilsele 3 3 + 0 + 0
10 De Marcellekes 3 0 + 3 + 0
11 Dynamo Betekom 3 0 + 3 + 0
12 Los Locos Leuven 3 3 + 0 + 0
13 B.A. Players (B.A.P.) 0 0 + 0 + 0
14 Rapid Tikkie Trug 0 0 + 0 + 0
Volgende wedstrijden
4A-39 25/10 22:00 Ivo Van Damme Veltem ZVC Spirit - Bottom United
4A-40 26/10 21:00 't Solveld Ek Salko - Red Socks Wilsele
4A-180 26/10 22:00 Ivo Van Damme Veltem Soepkiekens - Los Locos Leuven
4A-41 26/10 22:00 Sporthal Holsbeek A.K. Bladtluizen - ZVC No Mercy
4A-42 27/10 22:00 't Solveld PIGNUS - De Marcellekes
4A-43 31/10 22:00 De Tumkens Dynamo Betekom - Los Locos Leuven
4A-3 02/11 22:00 Sporthal Holsbeek Rapid Tikkie Trug - Red Socks Wilsele
Laatst binnengekomen uitslagen
4A-37 21/10 20:00 ZVC No Mercy 5 - 3 ZVC Spirit
4A-38 21/10 21:00 B.A. Players (B.A.P.) 3 - 18 PIGNUS
4A-36 21/10 20:00 Red Socks Wilsele 5 (ff) 0 A.K. Bladtluizen
4A-25 07/10 20:00 Red Socks Wilsele 1 - 4 Bottom United
4A-182 11/10 20:00 Bottom United 6 - 4 Rapid Tikkie Trug
4A-32 12/10 22:00 Soepkiekens 3 - 3 Cano United
(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten