v.491M
Fros-LZV Competitie - Seizoen 2017 - 2018 -
Rangschikking (strafpunten)
Team Wdn W G V DV DT DS Pts
1 PIGNUS 14 13 1 0 159 29 130 40
2 ZVC No Mercy 13 11 1 1 75 45 30 34
3 Dynamo Betekom 15 10 0 5 57 52 5 30
4 Cano United 12 8 1 3 61 38 23 25
5 ZVC Spirit 11 7 1 3 57 45 12 22
6 De Marcellekes 15 7 1 7 67 73 -6 22
7 Soepkiekens 16 5 4 7 62 80 -18 19
8 Red Socks Wilsele 14 5 0 9 50 77 -27 15
9 Ek Salko 12 4 1 7 39 49 -10 13
10 Bottom United 14 4 1 9 45 68 -23 13
11 A.K. Bladtluizen 12 3 2 7 31 71 -40 11
12 B.A. Players (B.A.P.) 13 3 1 9 34 65 -31 10
13 Rapid Tikkie Trug 14 3 0 11 43 63 -20 9
14 Los Locos Leuven 11 3 0 8 37 62 -25 9
Statistieken
Wedstrijden
Aantal 186
Thuis overwinningen 102
54%
Uit overwinningen 70
37%
Onbesliste wedstrijden 14
7%
Doelpunten
Aantal 817
Gemiddeld per wedstrijd 4
Overwinningen met 1 doelpunt verschil 32
17%
Overwinningen met 2 doelpunt verschil 26
13%
Overwinningen met 3 doelpunt verschil 24
12%
Overwinningen met 4 doelpunt verschil 28
15%
Overwinningen met 5 doelpunt verschil 18
9%
Overwinningen met 5+ doelpunt verschil 58
31%
Ploegen in Vorm
(Gebaseerd op de laatste drie resultaten)
Team Ptn Verdeling
1 Red Socks Wilsele 9 3 + 3 + 3
2 ZVC Spirit 9 3 + 3 + 3
3 PIGNUS 9 3 + 3 + 3
4 ZVC No Mercy 9 3 + 3 + 3
5 Dynamo Betekom 6 3 + 3 + 0
6 Bottom United 4 0 + 3 + 1
7 De Marcellekes 4 1 + 3 + 0
8 Cano United 3 3 + 0 + 0
9 A.K. Bladtluizen 3 3 + 0 + 0
10 Rapid Tikkie Trug 3 0 + 0 + 3
11 Ek Salko 3 0 + 3 + 0
12 Soepkiekens 1 0 + 1 + 0
13 Los Locos Leuven 0 0 + 0 + 0
14 B.A. Players (B.A.P.) 0 0 + 0 + 0
Volgende wedstrijden
4A-51 23/01 21:00 't Solveld Ek Salko - Cano United
4A-98 23/01 22:00 De Tumkens Dynamo Betekom - ZVC Spirit
4A-99 25/01 22:00 Sporthal Holsbeek Rapid Tikkie Trug - Los Locos Leuven
4A-101 26/01 20:00 TC De Mol De Marcellekes - Bottom United
4A-24 27/01 20:00 Sporthal Lubbeek Cano United - Los Locos Leuven
4A-103 27/01 20:00 Boutersem, Sport'o'Droom ZVC No Mercy - PIGNUS
4A-104 31/01 22:00 Ivo Van Damme Veltem ZVC Spirit - B.A. Players (B.A.P.)
Laatst binnengekomen uitslagen
4A-159 18/01 22:00 Soepkiekens 1 - 9 PIGNUS
4A-96 18/01 21:00 Ek Salko 2 - 3 A.K. Bladtluizen
4A-94 17/01 20:00 Bottom United 4 - 6 ZVC No Mercy
4A-91 12/01 21:00 Los Locos Leuven 1 - 7 De Marcellekes
4A-97 20/01 21:00 B.A. Players (B.A.P.) 0 - 5 Cano United
4A-109 16/01 20:00 De Marcellekes 4 - 4 Soepkiekens
(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten