v.491M
Fros-LZV Competitie - Seizoen 2019-2020 -
Rangschikking (strafpunten)
Team Wdn W G V DV DT DS Pts
1 Magos Rojos c.f. 12 12 0 0 115 25 90 36
2 Oschot United 15 12 0 3 120 49 71 36
3 ZVC Weerderneffe 13 10 0 3 85 41 44 30
4 Soepkiekens 15 10 0 5 83 43 40 30
5 Bottom United 14 6 1 7 53 84 -31 19
6 U65 12 6 0 6 56 59 -3 18
7 Los Locos Leuven 14 5 2 7 49 91 -42 17
8 Ek Salko 12 4 1 7 39 64 -25 13
9 TABULA RASA 13 3 2 8 34 60 -26 11
10 B.A. Players (B.A.P.) 14 1 1 12 27 84 -57 4
11 Rapid Tikkie Trug 14 1 1 12 38 99 -61 4
Statistieken
Wedstrijden
Aantal 148
Thuis overwinningen 64
43%
Uit overwinningen 76
51%
Onbesliste wedstrijden 8
5%
Doelpunten
Aantal 699
Gemiddeld per wedstrijd 4
Overwinningen met 1 doelpunt verschil 16
10%
Overwinningen met 2 doelpunt verschil 20
13%
Overwinningen met 3 doelpunt verschil 16
10%
Overwinningen met 4 doelpunt verschil 18
12%
Overwinningen met 5 doelpunt verschil 18
12%
Overwinningen met 5+ doelpunt verschil 60
40%
Ploegen in Vorm
(Gebaseerd op de laatste drie resultaten)
Team Ptn Verdeling
1 U65 9 3 + 3 + 3
2 Oschot United 9 3 + 3 + 3
3 Magos Rojos c.f. 9 3 + 3 + 3
4 Ek Salko 7 1 + 3 + 3
5 ZVC Weerderneffe 6 0 + 3 + 3
6 Soepkiekens 6 0 + 3 + 3
7 TABULA RASA 3 3 + 0 + 0
8 B.A. Players (B.A.P.) 3 3 + 0 + 0
9 Los Locos Leuven 2 1 + 0 + 1
10 Rapid Tikkie Trug 0 0 + 0 + 0
11 Bottom United 0 0 + 0 + 0
Volgende wedstrijden
3A-96 10/04 21:00 't Solveld Los Locos Leuven - Oschot United
3A-98 16/04 22:00 Sporthal Holsbeek Rapid Tikkie Trug - Ek Salko
3A-99 17/04 21:00 Ter Linde, Glabbeek U65 - B.A. Players (B.A.P.)
3A-100 18/04 22:00 Boutersem, Sport'o'Droom ZVC Weerderneffe - Bottom United
3A-101 23/04 21:00 't Solveld Ek Salko - U65
3A-102 24/04 21:00 't Solveld Los Locos Leuven - B.A. Players (B.A.P.)
3A-103 25/04 20:00 Ter Linde, Glabbeek Magos Rojos c.f. - Soepkiekens
Laatst binnengekomen uitslagen
3A-80 06/03 21:00 U65 6 - 3 Soepkiekens
3A-56 07/03 21:00 B.A. Players (B.A.P.) 5 (ff) 0 Rapid Tikkie Trug
3A-90 05/03 21:00 TABULA RASA 3 - 2 B.A. Players (B.A.P.)
3A-65 22/02 21:00 B.A. Players (B.A.P.) 0 - 5 Soepkiekens
3A-12 08/02 21:00 B.A. Players (B.A.P.) 1 - 6 Ek Salko
3A-79 02/03 21:00 Oschot United 15 - 2 Rapid Tikkie Trug
(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten