v.491M
Fros-LZV Competitie - Seizoen 2020-2021 -
Rangschikking (strafpunten)
Team Wdn W G V DV DT DS Pts
1 HVO 2 2 0 0 16 5 11 6
2 The White Lions 2 2 0 0 16 7 9 6
3 B.A. Players (B.A.P.) 2 2 0 0 13 6 7 6
4 TABULA RASA 1 1 0 0 10 1 9 3
5 ZvC Vodka 'n Pancakes 1 1 0 0 4 2 2 3
6 Fc DoeRustigMetUwLeven 2 1 0 1 9 10 -1 3
7 ZVC den derde time 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rapid Tikkie Trug 1 0 0 1 3 6 -3 0
9 bulldox fc 2 0 0 2 5 9 -4 0
10 Red Socks Wilsele 2 0 0 2 4 13 -9 0
11 Los Locos Leuven 3 0 0 3 7 28 -21 0
Statistieken
Wedstrijden
Aantal 18
Thuis overwinningen 4
22%
Uit overwinningen 14
77%
Onbesliste wedstrijden 0
0%
Doelpunten
Aantal 87
Gemiddeld per wedstrijd 4
Overwinningen met 1 doelpunt verschil 2
11%
Overwinningen met 2 doelpunt verschil 4
22%
Overwinningen met 3 doelpunt verschil 4
22%
Overwinningen met 4 doelpunt verschil 2
11%
Overwinningen met 5 doelpunt verschil 0
0%
Overwinningen met 5+ doelpunt verschil 6
33%
Ploegen in Vorm
(Gebaseerd op de laatste drie resultaten)
Team Ptn Verdeling
1 B.A. Players (B.A.P.) 6 3 + 3 + 0
2 The White Lions 6 3 + 3 + 0
3 HVO 6 3 + 3 + 0
4 Fc DoeRustigMetUwLeven 3 0 + 3 + 0
5 ZvC Vodka 'n Pancakes 3 3 + 0 + 0
6 TABULA RASA 3 3 + 0 + 0
7 Red Socks Wilsele 0 0 + 0 + 0
8 Los Locos Leuven 0 0 + 0 + 0
9 bulldox fc 0 0 + 0 + 0
10 ZVC den derde time 0 0 + 0 + 0
11 Rapid Tikkie Trug 0 0 + 0 + 0
Volgende wedstrijden
3A-32 12/11 21:00 Sportschuur Wilsele TABULA RASA - B.A. Players (B.A.P.)
3A-17 13/11 22:00 Heverlee Heilig Hart Sporthal Fc DoeRustigMetUwLeven - ZvC Vodka 'n Pancakes
3A-33 14/11 20:00 Sportschuur Wilsele Red Socks Wilsele - HVO
3A-12 16/11 22:00 Sporthal Holsbeek Rapid Tikkie Trug - ZVC den derde time
3A-13 20/11 20:00 De Vruen, Kortenaken The White Lions - bulldox fc
3A-35 20/11 21:00 't Solveld Los Locos Leuven - Fc DoeRustigMetUwLeven
3A-36 21/11 20:00 Boutersem, Sport'o'Droom ZVC den derde time - TABULA RASA
Laatst binnengekomen uitslagen
3A-14 09/10 21:00 Los Locos Leuven 3 - 7 B.A. Players (B.A.P.)
3A-7 26/09 22:00 bulldox fc 2 - 5 HVO
3A-10 03/10 20:00 Red Socks Wilsele 2 - 9 The White Lions
3A-6 25/09 21:00 Los Locos Leuven 1 - 10 TABULA RASA
3A-3 02/10 19:00 HVO 11 - 3 Los Locos Leuven
3A-11 03/10 21:00 B.A. Players (B.A.P.) 6 - 3 Rapid Tikkie Trug
(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten