v.491M
Fros-LZV Competitie - Seizoen 2020-2021 -
Rangschikking (strafpunten)
Team Wdn W G V DV DT DS Pts
1 KMNS Footbalos 2 2 0 0 24 3 21 6
2 Soepkiekens 2 2 0 0 14 5 9 6
3 Oschot United 3 2 0 1 16 22 -6 6
4 ZVC De Nieuwen Deugniet 1 1 0 0 6 1 5 3
5 ZVC Spirit 3 1 0 2 8 12 -4 3
6 Bottom United 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeype Sjotters 1 0 0 1 0 3 -3 0
8 ZVC Weerderneffe 1 0 0 1 5 10 -5 0
9 Atlético Santa Cruz 1 0 0 1 2 7 -5 0
10 Ek Salko 1 0 0 1 5 11 -6 0
11 U65 1 0 0 1 1 7 -6 0
Statistieken
Wedstrijden
Aantal 16
Thuis overwinningen 10
62%
Uit overwinningen 6
37%
Onbesliste wedstrijden 0
0%
Doelpunten
Aantal 81
Gemiddeld per wedstrijd 5
Overwinningen met 1 doelpunt verschil 0
0%
Overwinningen met 2 doelpunt verschil 0
0%
Overwinningen met 3 doelpunt verschil 2
12%
Overwinningen met 4 doelpunt verschil 0
0%
Overwinningen met 5 doelpunt verschil 8
50%
Overwinningen met 5+ doelpunt verschil 6
37%
Ploegen in Vorm
(Gebaseerd op de laatste drie resultaten)
Team Ptn Verdeling
1 Oschot United 6 3 + 0 + 3
2 Soepkiekens 6 3 + 3 + 0
3 KMNS Footbalos 6 3 + 3 + 0
4 ZVC Spirit 3 3 + 0 + 0
5 ZVC De Nieuwen Deugniet 3 3 + 0 + 0
6 Atlético Santa Cruz 0 0 + 0 + 0
7 Ek Salko 0 0 + 0 + 0
8 U65 0 0 + 0 + 0
9 Bottom United 0 0 + 0 + 0
10 Zeype Sjotters 0 0 + 0 + 0
11 ZVC Weerderneffe 0 0 + 0 + 0
Volgende wedstrijden
2A-26 09/11 21:00 't Solveld Oschot United - Zeype Sjotters
2A-27 09/11 22:00 Sporthal Holsbeek Atlético Santa Cruz - ZVC Weerderneffe
2A-28 13/11 21:00 Ter Linde, Glabbeek U65 - Ek Salko
2A-29 13/11 22:00 Boutersem, Sport'o'Droom ZVC De Nieuwen Deugniet - Soepkiekens
2A-30 14/11 22:00 Boutersem, Sport'o'Droom ZVC Weerderneffe - Zeype Sjotters
2A-32 18/11 20:00 Sportschuur Wilsele Bottom United - Ek Salko
2A-33 19/11 22:00 Ivo Van Damme Veltem Soepkiekens - Atlético Santa Cruz
Laatst binnengekomen uitslagen
2A-13 12/10 21:00 Oschot United 10 - 5 ZVC Weerderneffe
2A-5 28/09 21:00 Oschot United 5 (ff) 0 ZVC Spirit
2A-11 08/10 22:00 KMNS Footbalos 17 - 1 Oschot United
2A-6 28/09 22:00 Atlético Santa Cruz 2 - 7 KMNS Footbalos
2A-9 07/10 22:00 ZVC Spirit 7 - 1 U65
2A-10 08/10 21:00 Ek Salko 5 - 11 Soepkiekens
(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten