v.491M
Fros-LZV Competitie - Seizoen 2021-2022 -
Rangschikking (strafpunten)
Team Wdn W G V DV DT DS Pts
1 HVO 2 2 0 0 19 9 10 6
2 ZVC 't Caf 2 2 0 0 16 7 9 6
3 ZVC den derde time 1 1 0 0 8 2 6 3
4 Soepkiekens 1 1 0 0 3 2 1 3
5 B.A. Players (B.A.P.) 2 1 0 1 11 11 0 3
6 Rapid Tikkie Trug 0 0 0 0 0 0 0 0
7 U65 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ZVC Weerderneffe 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TABULA RASA 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ZvC Vodka 'n Pancakes 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 Bottom United 1 0 0 1 4 7 -3 0
12 The White Lions 1 0 0 1 5 9 -4 0
13 Rsca lubbeek 1 0 0 1 4 10 -6 0
14 bulldox fc 1 0 0 1 2 8 -6 0
15 Red Socks Wilsele 1 0 0 1 2 8 -6 0
Statistieken
Wedstrijden
Aantal 14
Thuis overwinningen 6
42%
Uit overwinningen 8
57%
Onbesliste wedstrijden 0
0%
Doelpunten
Aantal 76
Gemiddeld per wedstrijd 5
Overwinningen met 1 doelpunt verschil 2
14%
Overwinningen met 2 doelpunt verschil 0
0%
Overwinningen met 3 doelpunt verschil 2
14%
Overwinningen met 4 doelpunt verschil 2
14%
Overwinningen met 5 doelpunt verschil 0
0%
Overwinningen met 5+ doelpunt verschil 8
57%
Ploegen in Vorm
(Gebaseerd op de laatste drie resultaten)
Team Ptn Verdeling
1 ZVC 't Caf 6 3 + 3 + 0
2 HVO 6 3 + 3 + 0
3 B.A. Players (B.A.P.) 3 3 + 0 + 0
4 Soepkiekens 3 3 + 0 + 0
5 ZVC den derde time 3 3 + 0 + 0
6 The White Lions 0 0 + 0 + 0
7 Bottom United 0 0 + 0 + 0
8 Rsca lubbeek 0 0 + 0 + 0
9 Red Socks Wilsele 0 0 + 0 + 0
10 bulldox fc 0 0 + 0 + 0
11 U65 0 0 + 0 + 0
12 Rapid Tikkie Trug 0 0 + 0 + 0
13 ZVC Weerderneffe 0 0 + 0 + 0
14 ZvC Vodka 'n Pancakes 0 0 + 0 + 0
15 TABULA RASA 0 0 + 0 + 0
Volgende wedstrijden
2A-13 18/09 21:00 Sporthal Boortmeerbeek B.A. Players (B.A.P.) - ZVC den derde time
2A-14 22/09 20:00 Sportschuur Wilsele ZVC 't Caf - ZvC Vodka 'n Pancakes
2A-16 23/09 22:00 Ivo Van Damme Veltem Soepkiekens - U65
2A-17 24/09 20:00 De Vruen, Kortenaken The White Lions - TABULA RASA
2A-43 25/09 19:00 Boutersem, Sport'o'Droom HVO - bulldox fc
2A-56 25/09 20:00 Sportschuur Wilsele Red Socks Wilsele - ZVC den derde time
2A-21 27/09 22:00 De Tumkens Rsca lubbeek - ZvC Vodka 'n Pancakes
Laatst binnengekomen uitslagen
2A-2 08/09 20:00 ZVC 't Caf 7 - 4 Bottom United
2A-4 09/09 22:00 Soepkiekens 3 - 2 ZvC Vodka 'n Pancakes
2A-9 13/09 21:00 Rsca lubbeek 4 - 10 HVO
2A-7 11/09 20:00 Red Socks Wilsele 2 - 8 B.A. Players (B.A.P.)
2A-5 10/09 20:00 The White Lions 5 - 9 HVO
2A-6 11/09 20:00 ZVC den derde time 8 - 2 bulldox fc
(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten