v.491M

Clubpagina voor FLZV club schwalbe 04

Eerstvolgende match
2A-042 31 oktober 2017, 22u RE
schwalbe 04 - ZVC Young Boys Boutersem
Clubfoto
Sportzaal
Redingenhof
Redingenstraat 90
3000 Leuven
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
B1-002 nog te plannen Blauwput Omnisport (BOS) . - . schwalbe 04
2A-010 19/09/17 22:00 RE schwalbe 04 5 - 4 ZVC Voluit
2A-023 02/10/17 21:00 ST Atlético Santa Cruz 3 - 5 schwalbe 04
2A-028 13/10/17 21:00 VE Zvc Cazze herent 1 - 5 schwalbe 04
2A-032 17/10/17 21:00 KA Zeype Sjotters 1 - 4 schwalbe 04
2A-042 31/10/17 22:00 RE schwalbe 04 . - . ZVC Young Boys Boutersem
2A-050 10/11/17 21:00 DM BATE Borokov . - . schwalbe 04
2A-052 14/11/17 22:00 RE schwalbe 04 . - . ZVC De Nieuwen Deugniet
2A-165 24/11/17 21:00 SP De Barricade . - . schwalbe 04
2A-068 02/12/17 20:00 KE Inter Leuven . - . schwalbe 04
2A-072 09/12/17 20:00 TW Athletic Loups . - . schwalbe 04
2A-075 12/12/17 22:00 RE schwalbe 04 . - . Forza B
2A-083 28/12/17 22:00 AA KMNS Footbalos . - . schwalbe 04
2A-089 09/01/18 22:00 RE schwalbe 04 . - . Atlético Santa Cruz
2A-092 15/01/18 20:00 LU Linden Ballers . - . schwalbe 04
2A-104 29/01/18 21:00 BI ZVC Voluit . - . schwalbe 04
2A-111 06/02/18 22:00 RE schwalbe 04 . - . Zvc Cazze herent
2A-121 20/02/18 22:00 RE schwalbe 04 . - . Zeype Sjotters
2A-125 28/02/18 22:00 SP ZVC Young Boys Boutersem . - . schwalbe 04
2A-139 20/03/18 22:00 RE schwalbe 04 . - . BATE Borokov
2A-141 23/03/18 22:00 SP ZVC De Nieuwen Deugniet . - . schwalbe 04
2A-149 03/04/18 22:00 RE schwalbe 04 . - . Inter Leuven
2A-155 13/04/18 20:00 DW Forza B . - . schwalbe 04
2A-159 17/04/18 22:00 RE schwalbe 04 . - . Athletic Loups
2A-176 15/05/18 22:00 RE schwalbe 04 . - . KMNS Footbalos
2A-181 29/05/18 22:00 RE schwalbe 04 . - . Linden Ballers
2A-065 nog te plannen RE schwalbe 04 . - . De Barricade

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

joris

vansina

06/09/87

Voorzitter:

joris

vansina

06/09/87

Spelers:

Kwinten

Binard

06/04/90

Zeger

De Groote

22/11/88

Niels

Devijver

02/05/88

Juan Manuel

Geerts

21/10/87

Piet

Hoogmartens

06/09/89

Ward

Lemmens

01/03/85

Sam

Masschelein

15/11/86

Willem

Mels

04/09/85

Roel

Meulemans

10/08/88

Sven

Meulemans

06/05/86

Rob

Ramon

01/07/85

Glenn

Rymenans

28/10/88

Jan

Schroeders

30/06/84

Mattias

Staelens

14/12/87

joris

vansina

06/09/87

Afgevaardigden:

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten