v.491M

Clubpagina voor FLZV club ZVC Voluit

Eerstvolgende match
2A-037 25 oktober 2017, 22u SP
ZVC Young Boys Boutersem - ZVC Voluit
Clubfoto
Sportzaal
De Borre
Speelpleinstraat 10
3360 Bierbeek
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
2A-003 11/09/17 21:00 BI ZVC Voluit 5 - 9 Forza B
2A-006 15/09/17 21:00 SP De Barricade 7 - 2 ZVC Voluit
2A-010 19/09/17 22:00 RE schwalbe 04 5 - 4 ZVC Voluit
2A-016 25/09/17 21:00 BI ZVC Voluit 4 - 5 Athletic Loups
2A-026 09/10/17 21:00 BI ZVC Voluit . - . Atlético Santa Cruz
2A-037 25/10/17 22:00 SP ZVC Young Boys Boutersem . - . ZVC Voluit
2A-046 06/11/17 21:00 BI ZVC Voluit . - . Inter Leuven
2A-057 20/11/17 21:00 BI ZVC Voluit . - . Zvc Cazze herent
2A-064 28/11/17 21:00 KA Zeype Sjotters . - . ZVC Voluit
2A-067 01/12/17 22:00 SP ZVC De Nieuwen Deugniet . - . ZVC Voluit
2A-079 18/12/17 21:00 BI ZVC Voluit . - . KMNS Footbalos
2A-087 06/01/18 20:00 TW Athletic Loups . - . ZVC Voluit
2A-093 15/01/18 21:00 BI ZVC Voluit . - . De Barricade
2A-095 19/01/18 20:00 DW Forza B . - . ZVC Voluit
2A-104 29/01/18 21:00 BI ZVC Voluit . - . schwalbe 04
2A-120 05/02/18 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . ZVC Voluit
2A-116 12/02/18 21:00 BI ZVC Voluit . - . BATE Borokov
2A-123 26/02/18 21:00 BI ZVC Voluit . - . Linden Ballers
2A-131 10/03/18 20:00 KE Inter Leuven . - . ZVC Voluit
2A-144 26/03/18 21:00 BI ZVC Voluit . - . Zeype Sjotters
2A-146 30/03/18 21:00 VE Zvc Cazze herent . - . ZVC Voluit
2A-154 09/04/18 21:00 BI ZVC Voluit . - . ZVC De Nieuwen Deugniet
2A-160 19/04/18 22:00 AA KMNS Footbalos . - . ZVC Voluit
2A-163 23/04/18 20:00 LU Linden Ballers . - . ZVC Voluit
2A-173 07/05/18 21:00 BI ZVC Voluit . - . ZVC Young Boys Boutersem
2A-021 nog te plannen DM BATE Borokov . - . ZVC Voluit

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Daan

Vanhorenbeek

04/12/81

Voorzitter:

Daan

Vanhorenbeek

04/12/81

Spelers:

Joris

Beckers

05/08/79

Joris

Cousserier

13/08/80

Reinoud

Fierens

21/10/80

Ruben

Foulon

14/11/80

Bart

Kennis

10/08/79

Tim

Knockaert

11/07/78

Jona

Lambrechts

26/04/79

Wouter

Lovenich

26/10/83

Bart

Quax

14/11/79

Tim André

Ruymen

16/04/81

Andy

Schoemaker

03/11/81

Doucet

Sebastiaan

21/05/82

Peter

Segers

26/03/80

Daan

Vanhorenbeek

04/12/81

Thomas

Vermeersch

20/10/80

Afgevaardigden:

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten