v.491M

Clubpagina voor FLZV club BATE Borokov

Eerstvolgende match
2A-038 27 oktober 2017, 21u SP
De Barricade - BATE Borokov
Clubfoto
Sportzaal
TC De Mol
Oude Baan 282
3000 Leuven
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
2A-029 13/10/17 21:00 DM BATE Borokov 3 - 1 KMNS Footbalos
2A-031 16/10/17 21:00 ST Atlético Santa Cruz 2 - 6 BATE Borokov
2A-038 27/10/17 21:00 SP De Barricade . - . BATE Borokov
2A-045 06/11/17 20:00 LU Linden Ballers . - . BATE Borokov
2A-050 10/11/17 21:00 DM BATE Borokov . - . schwalbe 04
2A-058 21/11/17 21:00 KA Zeype Sjotters . - . BATE Borokov
2A-062 24/11/17 21:00 DM BATE Borokov . - . ZVC De Nieuwen Deugniet
2A-071 08/12/17 21:00 DM BATE Borokov . - . Zvc Cazze herent
2A-077 15/12/17 20:00 DW Forza B . - . BATE Borokov
2A-182 05/01/18 21:00 DM BATE Borokov . - . Zeype Sjotters
2A-055 13/01/18 20:00 KE Inter Leuven . - . BATE Borokov
2A-097 19/01/18 21:00 DM BATE Borokov . - . ZVC Young Boys Boutersem
2A-107 02/02/18 21:00 VE Zvc Cazze herent . - . BATE Borokov
2A-116 12/02/18 21:00 BI ZVC Voluit . - . BATE Borokov
2A-119 16/02/18 21:00 DM BATE Borokov . - . Atlético Santa Cruz
2A-122 22/02/18 22:00 AA KMNS Footbalos . - . BATE Borokov
2A-127 02/03/18 21:00 DM BATE Borokov . - . De Barricade
2A-136 16/03/18 21:00 DM BATE Borokov . - . Linden Ballers
2A-139 20/03/18 22:00 RE schwalbe 04 . - . BATE Borokov
2A-147 30/03/18 21:00 DM BATE Borokov . - . Inter Leuven
2A-151 06/04/18 22:00 SP ZVC De Nieuwen Deugniet . - . BATE Borokov
2A-167 27/04/18 21:00 DM BATE Borokov . - . Forza B
2A-175 12/05/18 20:00 TW Athletic Loups . - . BATE Borokov
2A-178 23/05/18 22:00 SP ZVC Young Boys Boutersem . - . BATE Borokov
2A-008 nog te plannen DM BATE Borokov . - . Athletic Loups
2A-021 nog te plannen DM BATE Borokov . - . ZVC Voluit

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Vincent

David

10/07/89

Voorzitter:

Maarten

Thibaut

21/10/89

Spelers:

Illias

Ben Amar

17/01/89

Dennis

Cammaert

08/01/91

Vincent

David

10/07/89

Simon

Dries

28/06/93

Greg

Fourage

21/02/89

Wout

Haesendonck

21/01/93

Dries

Leirs

31/01/94

Jef

Mast

22/05/89

Pieter

Nys

22/07/88

Jonas

Reumers

26/04/88

Tom

Surinx

06/06/89

Maarten

Thibaut

21/10/89

Tim

Tollebeek

21/08/89

Robin

Vandebroeck

09/02/89

Jelle

Vleminckx

18/11/89

Jasper

Vliers

21/06/89

Afgevaardigden:

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten