v.491M

Clubpagina voor FLZV club Forza B

Eerstvolgende match

-
Clubfoto
Sportzaal
Nieuwe sportzaal

0
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
2A-003 11/09/17 21:00 BI ZVC Voluit 5 - 9 Forza B
2A-005 15/09/17 20:00 DW Forza B 12 - 9 Linden Ballers
2A-012 22/09/17 20:00 DW Forza B 5 - 7 Athletic Loups
2A-018 29/09/17 20:00 DW Forza B 9 - 7 Atlético Santa Cruz
2A-025 06/10/17 20:00 DW Forza B 3 - 1 Inter Leuven
2A-034 20/10/17 20:00 DW Forza B 5 - 11 De Barricade
2A-048 10/11/17 20:00 DW Forza B 6 - 4 Zeype Sjotters
2A-061 24/11/17 21:00 VE Zvc Cazze herent 5 - 4 Forza B
2A-066 30/11/17 22:00 AA KMNS Footbalos 5 - 6 Forza B
2A-070 08/12/17 20:00 DW Forza B 7 - 7 ZVC De Nieuwen Deugniet
2A-075 12/12/17 22:00 RE schwalbe 04 12 - 5 Forza B
2A-077 15/12/17 20:00 DW Forza B 11 - 4 BATE Borokov
2A-095 19/01/18 20:00 DW Forza B 4 - 6 ZVC Voluit
2A-103 29/01/18 20:00 LU Linden Ballers 10 - 4 Forza B
2A-114 10/02/18 20:00 KE Inter Leuven 2 - 1 Forza B
2A-094 14/02/18 22:00 SP ZVC Young Boys Boutersem 3 - 4 Forza B
2A-109 19/02/18 21:00 ST Atlético Santa Cruz 4 - 1 Forza B
2A-171 23/02/18 22:00 SP ZVC De Nieuwen Deugniet 2 - 12 Forza B
2A-133 13/03/18 21:00 KA Zeype Sjotters 5 - 0 Forza B
2A-134 16/03/18 21:00 SP De Barricade 7 - 0 Forza B
2A-150 06/04/18 20:00 DW Forza B 12 - 1 KMNS Footbalos
2A-155 13/04/18 20:00 DW Forza B 3 - 5 schwalbe 04
2A-161 20/04/18 20:00 DW Forza B 5 - 0 Zvc Cazze herent
2A-167 27/04/18 21:00 DM BATE Borokov 16 - 5 Forza B
2A-177 18/05/18 20:00 DW Forza B 6 - 10 ZVC Young Boys Boutersem
2A-108 28/05/18 20:00 TW Athletic Loups 13 - 7 Forza B

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Thomas

Hendrickx

21/06/90

Voorzitter:

Thomas

Hendrickx

21/06/90

Spelers:

Sammy

Cams

19/11/80

Joren

Cappelle

08/08/92

Jasper

Cauwenberghs

30/09/90

Willem

Cauwenberghs

19/07/87

Tom

Claes

26/03/88

Kobe

Cornelissen

01/01/98

Kim

Daenen

13/01/88

Niels

Daenen

15/07/91

Hannes

Desanghere

04/10/91

Dave

Goemans

23/11/81

Steve

Goemans

08/08/77

Thomas

Hendrickx

21/06/90

Steven

Loddewijkx

25/08/87

Sebastian

Neyns

07/04/85

Kim

peeters

17/07/86

Sander

Pypen

24/12/90

Jonas

Schutters

26/07/95

felix

timmermans

26/06/89

Rhino

Vancauwenbergh

20/08/93

Maarten

Vanderstukken

30/07/84

Afgevaardigden:

Eddy

Vanderstukken

30/04/61

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten