v.491M

Clubpagina voor FLZV club ZVC den derde time

Eerstvolgende match
BV-006 10 februari 2023, 21u SP
ZVC den derde time - Lukania
Clubfoto
Sportzaal
Boutersem, Sport'o'Droom
kerkomsesteenweg 49
3370 Boutersem
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
1A-010 20/09/22 22:00 KO Zeype Sjotters 3 - 9 ZVC den derde time
1A-023 12/10/22 22:00 TW Zvc gas 3 - 10 ZVC den derde time
1A-046 15/11/22 22:00 LI Lukania 7 - 8 ZVC den derde time
1A-053 03/12/22 20:00 SP ZVC den derde time 10 - 3 The Gunners Linter
1A-002 12/12/22 22:00 BS H.C.F.C. 1 - 6 ZVC den derde time
1A-057 15/12/22 22:00 VE Soepkiekens 8 - 5 ZVC den derde time
1A-070 14/01/23 20:00 SP ZVC den derde time 10 - 2 Zeype Sjotters
1A-040 28/01/23 20:00 SP ZVC den derde time 5 - 0 KMNS Footbalos
1A-063 01/02/23 22:00 HU Vestimentair in orde . - . ZVC den derde time
BV-006 10/02/23 21:00 SP ZVC den derde time . - . Lukania
1A-087 17/02/23 22:00 SP ZVC De Nieuwen Deugniet . - . ZVC den derde time
1A-091 25/02/23 20:00 SP ZVC den derde time . - . Zvc gas
1A-099 09/03/23 22:00 BS ZVC Spirit . - . ZVC den derde time
1A-102 16/03/23 22:00 AA KMNS Footbalos . - . ZVC den derde time
1A-110 25/03/23 20:00 SP ZVC den derde time . - . Lukania
1A-036 03/04/23 20:00 TW Cafetaria Solvelt . - . ZVC den derde time
1A-117 07/04/23 20:00 GL The Gunners Linter . - . ZVC den derde time
1A-101 22/04/23 20:00 SP ZVC den derde time . - . Cafetaria Solvelt
1A-124 06/05/23 20:00 SP ZVC den derde time . - . Vestimentair in orde
1A-128 20/05/23 20:00 SP ZVC den derde time . - . Soepkiekens
1A-031 27/05/23 21:00 SP ZVC den derde time . - . ZVC Spirit
1A-020 nog te plannen SP ZVC den derde time . - . ZVC De Nieuwen Deugniet
1A-084 nog te plannen SP ZVC den derde time . - . H.C.F.C.

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Sven

Vandevelde

20/07/81

Voorzitter:

Sven

Vandevelde

20/07/81

Spelers:

Björn

Claeys

11/11/86

Maarten

Eelen

23/01/79

Davy

Grossard

05/01/89

Diego

Jordens

26/10/89

Sören

Kerckhofs

19/08/87

Kristof

Lemmens

25/05/92

Kevin

Malt

16/05/83

Glenn

Pitschon

29/07/90

Jelle

Poulussen

13/03/93

Gobbens

Steve

05/08/75

Robby

Van den Haute

14/10/83

Sven

Van Doninck

11/07/84

Glen

Van Rillaer

22/12/80

Stijn

Vandeput

14/12/87

Sven

Vandevelde

20/07/81

Nicky Geert

Zegers

20/06/86

Afgevaardigden:

Koen

Patteet

13/10/90

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten