v.491M

Clubpagina voor FLZV club Cano United

Eerstvolgende match

-
Clubfoto
Sportzaal
De Linde (zaal basisschool)
martelarenplaats 1
3210 Linden
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
3A-027 12/09/18 21:00 LI Cano United 5 - 7 Rapid Tikkie Trug
3A-014 19/09/18 22:00 VE SKAA Talent 9 - 1 Cano United
3A-018 22/09/18 20:00 SP ZVC No Mercy 4 - 3 Cano United
3A-021 26/09/18 21:00 LI Cano United 4 - 5 Red Socks Wilsele
3A-008 29/09/18 21:00 LI Cano United 6 - 3 Bottom United
3A-045 25/10/18 21:00 TW Ek Salko 4 - 4 Cano United
3A-060 10/11/18 21:00 LI Cano United 4 - 5 ZVC Spirit
3A-062 16/11/18 21:00 TW Los Locos Leuven 1 - 8 Cano United
3A-065 19/11/18 22:00 LV Zvc gas 3 - 6 Cano United
3A-083 08/12/18 21:00 LI Cano United 6 - 3 Soepkiekens
3A-104 05/01/19 21:00 LI Cano United 5 - 1 B.A. Players (B.A.P.)
3A-109 16/01/19 20:00 WI Bottom United 2 - 5 Cano United
3A-115 19/01/19 21:00 LI Cano United 2 - 8 SKAA Talent
3A-137 16/02/19 21:00 LI Cano United . - . fc gejost
3A-095 23/02/19 19:00 LI Cano United 7 - 8 FIDES
3A-147 02/03/19 21:00 LI Cano United 2 - 1 Ek Salko
3A-149 07/03/19 22:00 HO Rapid Tikkie Trug 2 - 6 Cano United
3A-157 16/03/19 21:00 LI Cano United 9 - 4 Los Locos Leuven
3A-166 27/03/19 22:00 VE ZVC Spirit 2 - 3 Cano United
3A-169 30/03/19 21:00 LI Cano United 8 - 2 U65
3A-126 06/04/19 20:00 SP Cano United 4 - 7 ZVC No Mercy
3A-180 13/04/19 21:00 LI Cano United 6 - 8 Zvc gas
3A-070 19/04/19 20:00 GL U65 6 - 7 Cano United
3A-190 26/04/19 22:00 TW FIDES 6 - 2 Cano United
3A-203 04/05/19 21:00 BO B.A. Players (B.A.P.) 2 - 7 Cano United
3A-130 18/05/19 20:00 WI Red Socks Wilsele 2 - 3 Cano United
3A-206 31/05/19 22:00 VE Soepkiekens 3 - 9 Cano United
3A-013 nog te plannen HO fc gejost 0 - 0 Cano United

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Toon

Claeskens

17/07/92

Voorzitter:

Viktor

Steppe

21/03/91

Spelers:

Bram

Baeté

25/09/92

Dennis

Cammaert

08/01/91

Toon

Claeskens

17/07/92

Tom

Colyn

28/01/91

Robin

De Raedt

23/12/93

Johan

Kelecom

24/06/92

Carlos

Rodriguez Vargas

27/05/91

Owusu

Sakyi-Gyinae

27/06/91

Viktor

Steppe

21/03/91

Stijn

Van Aerschot

22/09/91

Mathias

Van der Borght

02/04/92

Afgevaardigden:

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten