v.491M

Clubpagina voor FLZV club Cano United

Eerstvolgende match

-
Clubfoto
Sportzaal
Sporthal Lubbeek
Gellenberg 14
3210 Lubbeek
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
4A-006 09/09/17 20:00 LU Cano United 5 - 1 B.A. Players (B.A.P.)
4A-014 23/09/17 20:00 LU Cano United 1 - 13 FIDES (ex PIGNUS)
4A-032 12/10/17 22:00 VE Soepkiekens 3 - 3 Cano United
4A-102 04/11/17 20:00 WI Red Socks Wilsele 1 - 5 Cano United
4A-056 18/11/17 20:00 LU Cano United 8 - 5 Red Socks Wilsele
4A-063 30/11/17 22:00 HO Rapid Tikkie Trug 1 - 2 Cano United
4A-065 02/12/17 20:00 LU Cano United 8 - 1 ZVC No Mercy
4A-068 06/12/17 20:00 WI Bottom United 0 - 7 Cano United
4A-074 16/12/17 20:00 LU Cano United 12 - 1 A.K. Bladtluizen
4A-083 30/12/17 20:00 LU Cano United 2 - 8 De Marcellekes
4A-035 13/01/18 20:00 LU Cano United 3 - 4 Dynamo Betekom
4A-097 20/01/18 21:00 BO B.A. Players (B.A.P.) 0 - 5 Cano United
4A-051 23/01/18 21:00 TW Ek Salko 1 - 6 Cano United
4A-024 27/01/18 20:00 LU Cano United 5 - 1 Los Locos Leuven
4A-107 02/02/18 22:00 TW FIDES (ex PIGNUS) 3 - 4 Cano United
4A-141 06/02/18 22:00 TU Dynamo Betekom 1 - 4 Cano United
4A-113 09/02/18 21:00 TW Los Locos Leuven 0 - 5 Cano United
4A-085 14/02/18 22:00 VE ZVC Spirit 4 - 7 Cano United
4A-123 24/02/18 20:00 SP ZVC No Mercy 5 - 4 Cano United
4A-153 07/04/18 20:00 LU Cano United 2 - 1 Rapid Tikkie Trug
4A-144 11/04/18 22:00 LU Cano United 4 - 6 Ek Salko
4A-161 21/04/18 20:00 LU Cano United 9 - 0 Bottom United
4A-166 26/04/18 22:00 HO A.K. Bladtluizen . - . Cano United
4A-170 05/05/18 20:00 LU Cano United 8 - 4 ZVC Spirit
4A-132 12/05/18 22:00 LU Cano United 7 - 1 Soepkiekens
4A-174 18/05/18 20:00 DM De Marcellekes 5 - 4 Cano United

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Viktor

Steppe

21/03/91

Voorzitter:

Viktor

Steppe

21/03/91

Spelers:

Bram

Baeté

25/09/92

Toon

Claeskens

17/07/92

Tom

Colyn

28/01/91

Robin

De Raedt

23/12/93

Salem

Kassa

18/05/91

Johan

Kelecom

24/06/92

Carlos

Rodriguez Vargas

27/05/91

Viktor

Steppe

21/03/91

Stijn

Van Aerschot

22/09/91

Mathias

Van der Borght

02/04/92

Afgevaardigden:

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten