v.491M

Clubpagina voor FLZV club Zvc gas

Eerstvolgende match

-
Clubfoto
Sportzaal
Stedelijke Sporthal Leuven
Rijschoolstraat 21
3000 Leuven
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
3A-002 06/09/18 22:00 HO Rapid Tikkie Trug 1 - 7 Zvc gas
3A-007 10/09/18 22:00 LV Zvc gas 5 - 0 fc gejost
3A-016 21/09/18 21:00 TW Los Locos Leuven 1 - 11 Zvc gas
3A-019 24/09/18 22:00 LV Zvc gas 4 - 5 ZVC No Mercy
3A-033 08/10/18 22:00 LV Zvc gas 1 - 2 ZVC Spirit
3A-042 22/10/18 22:00 LV Zvc gas 12 - 0 B.A. Players (B.A.P.)
3A-131 27/10/18 20:00 SP ZVC No Mercy 10 - 5 Zvc gas
B1-006 29/10/18 21:00 LV Leuven Central 7 - 3 Zvc gas
3A-054 05/11/18 22:00 LV Zvc gas 1 - 6 FIDES
3A-065 19/11/18 22:00 LV Zvc gas 3 - 6 Cano United
3A-069 22/11/18 22:00 VE Soepkiekens 6 - 1 Zvc gas
3A-073 28/11/18 22:00 VE SKAA Talent 6 - 5 Zvc gas
3A-077 03/12/18 22:00 LV Zvc gas 8 - 1 Red Socks Wilsele
3A-089 17/12/18 22:00 LV Zvc gas 8 - 2 Ek Salko
3A-093 21/12/18 21:00 GL U65 2 - 4 Zvc gas
3A-103 05/01/19 20:00 HO fc gejost . - . Zvc gas
3A-110 16/01/19 22:00 VE ZVC Spirit 3 - 4 Zvc gas
3A-120 28/01/19 22:00 LV Zvc gas 7 - 5 Los Locos Leuven
3A-141 25/02/19 22:00 LV Zvc gas 0 - 11 SKAA Talent
3A-146 02/03/19 21:00 BO B.A. Players (B.A.P.) 3 - 8 Zvc gas
3A-156 15/03/19 22:00 TW FIDES 1 - 3 Zvc gas
3A-164 25/03/19 22:00 LV Zvc gas 7 - 9 Soepkiekens
3A-108 08/04/19 22:00 LV Zvc gas 8 - 4 Rapid Tikkie Trug
3A-180 13/04/19 21:00 LI Cano United 6 - 8 Zvc gas
3A-184 20/04/19 20:00 WI Red Socks Wilsele 0 - 5 Zvc gas
3A-195 06/05/19 22:00 LV Zvc gas 4 - 6 U65
3A-205 13/05/19 21:00 TW Ek Salko 1 - 11 Zvc gas
3A-132 20/05/19 22:00 LV Zvc gas 8 - 4 Bottom United
3A-209 31/05/19 21:00 WI Bottom United 2 - 6 Zvc gas

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Eddy

Vanderperren

18/07/83

Voorzitter:

Eddy

Vanderperren

18/07/83

Spelers:

ivan

baeb

14/04/92

Kevin

Bert

18/09/86

Peter

Csanyi

17/03/85

Yannick

Demal

26/10/89

Mattias

Demey

18/11/91

Christoph

Duchateau

31/05/83

Tom

Godts

15/07/85

Domien

Joris

31/05/87

Bekaert

klaas

28/07/87

Georgio

Meulemans

30/11/86

Thomas

Mottie

23/04/86

Axel

Overstijns

19/12/95

Thomas

Saenen

27/06/96

Jimmy

Smout

07/01/74

Kevin

Stockmans

12/01/87

Gunther

Van Minsel

13/03/80

Davy

van Walsum

15/08/91

Eddy

Vanderperren

18/07/83

Jordy

Vlijminck

20/04/84

Afgevaardigden:

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten