v.491M

Clubpagina voor FLZV club fc gejost

Eerstvolgende match

-
Clubfoto
Sportzaal
Sporthal Holsbeek
Sint Maurusstraat 2
3220 Holsbeek
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
B1-007 nog te plannen Vestimentair in orde 5 - 0 fc gejost
3A-001 01/09/18 20:00 HO fc gejost 0 - 5 Soepkiekens
3A-007 10/09/18 22:00 LV Zvc gas 5 - 0 fc gejost
3A-015 20/09/18 22:00 HO Rapid Tikkie Trug 5 - 0 fc gejost
3A-017 22/09/18 20:00 WI Red Socks Wilsele 7 - 4 fc gejost
3A-043 24/10/18 20:00 WI Bottom United 5 - 0 fc gejost
3A-047 27/10/18 20:00 HO fc gejost . - . U65
3A-049 31/10/18 22:00 VE SKAA Talent . - . fc gejost
3A-059 10/11/18 20:00 HO fc gejost 0 - 5 ZVC No Mercy
3A-114 24/11/18 20:00 HO fc gejost . - . Red Socks Wilsele
3A-082 08/12/18 20:00 HO fc gejost . - . Los Locos Leuven
3A-094 22/12/18 20:00 HO fc gejost . - . B.A. Players (B.A.P.)
3A-103 05/01/19 20:00 HO fc gejost . - . Zvc gas
3A-112 17/01/19 22:00 VE Soepkiekens . - . fc gejost
3A-117 26/01/19 20:00 HO fc gejost . - . Rapid Tikkie Trug
3A-122 30/01/19 22:00 VE ZVC Spirit . - . fc gejost
3A-137 16/02/19 21:00 LI Cano United . - . fc gejost
3A-072 23/02/19 20:00 HO fc gejost . - . Ek Salko
3A-145 01/03/19 22:00 TW FIDES . - . fc gejost
3A-150 09/03/19 20:00 HO fc gejost . - . Bottom United
3A-160 23/03/19 20:00 HO fc gejost . - . SKAA Talent
3A-167 28/03/19 21:00 TW Ek Salko . - . fc gejost
3A-173 06/04/19 20:00 SP ZVC No Mercy 5 - 0 fc gejost
3A-183 19/04/19 21:00 TW Los Locos Leuven . - . fc gejost
3A-189 26/04/19 21:00 GL U65 . - . fc gejost
3A-194 04/05/19 21:00 BO B.A. Players (B.A.P.) . - . fc gejost
3A-036 18/05/19 20:00 HO fc gejost . - . FIDES
3A-013 nog te plannen HO fc gejost 0 - 0 Cano United
3A-026 nog te plannen HO fc gejost . - . ZVC Spirit

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Kimberly

Klein

28/12/90

Voorzitter:

Angelo

Gijsen

11/11/88

Spelers:

Angelo

Gijsen

11/11/88

Youri

Pollenus

26/10/87

Christopher

Renmans

04/03/94

Ermin

Selak

24/04/94

Angelo

Sousa

14/04/97

Erik

Theunis

10/07/89

Nick

Timmermans

26/03/94

Wouter

Verheyden

07/11/87

Nicky Geert

Zegers

20/06/86

Afgevaardigden:

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten