v.491M

Clubpagina voor FLZV club SKAA Talent

Eerstvolgende match

-
Clubfoto
Sportzaal
Ivo Van Damme Veltem
Overstraat 21
3020 Veltem-Beisem
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
3A-014 19/09/18 22:00 VE SKAA Talent 9 - 1 Cano United
3A-022 26/09/18 22:00 VE ZVC Spirit 2 - 8 SKAA Talent
3A-028 03/10/18 22:00 VE SKAA Talent 14 - 1 Soepkiekens
3A-031 06/10/18 20:00 SP ZVC No Mercy 5 - 0 SKAA Talent
3A-035 12/10/18 21:00 GL U65 1 - 7 SKAA Talent
3A-037 17/10/18 22:00 VE SKAA Talent 15 - 4 Ek Salko
3A-049 31/10/18 22:00 VE SKAA Talent . - . fc gejost
3A-061 15/11/18 22:00 HO Rapid Tikkie Trug 2 - 10 SKAA Talent
3A-208 23/11/18 22:00 TW FIDES 0 - 5 SKAA Talent
3A-073 28/11/18 22:00 VE SKAA Talent 6 - 5 Zvc gas
3A-084 12/12/18 22:00 VE SKAA Talent 17 - 3 Los Locos Leuven
3A-086 15/12/18 20:00 WI Red Socks Wilsele 2 - 16 SKAA Talent
3A-100 03/01/19 22:00 VE Soepkiekens 3 - 11 SKAA Talent
3A-105 09/01/19 22:00 VE SKAA Talent 13 - 2 ZVC No Mercy
3A-115 19/01/19 21:00 LI Cano United 2 - 8 SKAA Talent
3A-116 23/01/19 22:00 VE SKAA Talent 5 - 3 FIDES
3A-127 06/02/19 22:00 VE SKAA Talent 7 - 2 ZVC Spirit
3A-138 20/02/19 22:00 VE SKAA Talent 9 - 1 B.A. Players (B.A.P.)
3A-141 25/02/19 22:00 LV Zvc gas 0 - 11 SKAA Talent
3A-148 06/03/19 22:00 VE SKAA Talent 4 - 2 U65
3A-041 16/03/19 21:00 BO B.A. Players (B.A.P.) 1 - 11 SKAA Talent
3A-133 20/03/19 22:00 VE Ek Salko 0 - 7 SKAA Talent
3A-160 23/03/19 20:00 HO fc gejost . - . SKAA Talent
3A-170 03/04/19 22:00 VE SKAA Talent 5 - 0 Rapid Tikkie Trug
3A-181 17/04/19 22:00 VE SKAA Talent 16 - 0 Red Socks Wilsele
3A-196 08/05/19 20:00 WI Bottom United 3 - 7 SKAA Talent
3A-096 15/05/19 22:00 VE SKAA Talent 10 - 2 Bottom United
3A-171 31/05/19 21:00 TW Los Locos Leuven 0 - 5 SKAA Talent

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Jo

Golvers

14/07/97

Voorzitter:

Jo

Golvers

14/07/97

Spelers:

Ismail

Bouchmal

02/09/97

Lukas

Debeer

03/06/98

Rik

Debeer

31/01/97

Max

Dewallens

05/12/97

Jo

Golvers

14/07/97

Niels

Houben

03/05/97

Tibo

Houben

15/12/93

Jaan

Larivière

24/06/93

Dylan

Pereira

19/08/94

Laurenz

Pijls

05/02/97

Ian

Schoonjans

12/03/97

Ralph

Vanderheyden

02/12/97

Robbert

Vanderheyden

03/04/94

Afgevaardigden:

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten