v.491M

Clubpagina voor FLZV club Magos Rojos c.f.

Eerstvolgende match
3A-103 25 april 2020, 20u GL
Magos Rojos c.f. - Soepkiekens
Clubfoto
Sportzaal
Ter Linde, Glabbeek
Tiensesteenweg 196
3380 Bunsbeek
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
BV-001 14/09/19 20:00 GL Magos Rojos c.f. 9 - 4 Oschot United
3A-011 28/09/19 20:00 GL Magos Rojos c.f. 11 - 2 Los Locos Leuven
3A-017 05/10/19 22:00 SP ZVC Weerderneffe 5 - 6 Magos Rojos c.f.
3A-018 09/10/19 20:00 WI Bottom United 4 - 11 Magos Rojos c.f.
3A-026 26/10/19 20:00 GL Magos Rojos c.f. 13 - 1 B.A. Players (B.A.P.)
3A-030 09/11/19 20:00 GL Magos Rojos c.f. 6 - 0 Ek Salko
3A-040 23/11/19 20:00 GL Magos Rojos c.f. 7 - 2 Oschot United
B1-016 03/12/19 21:00 KA Zeype Sjotters 4 - 13 Magos Rojos c.f.
3A-050 19/12/19 22:00 VE Soepkiekens 4 - 6 Magos Rojos c.f.
3A-069 03/01/20 21:00 TW Los Locos Leuven 0 - 14 Magos Rojos c.f.
3A-060 18/01/20 20:00 GL Magos Rojos c.f. 14 - 0 Rapid Tikkie Trug
3A-064 31/01/20 21:00 GL U65 3 - 5 Magos Rojos c.f.
3A-055 06/02/20 21:00 WI TABULA RASA 3 - 9 Magos Rojos c.f.
3A-073 15/02/20 20:00 GL Magos Rojos c.f. 13 - 1 Bottom United
B2-008 29/02/20 20:00 GL ZVK Hermes 10 - 7 Magos Rojos c.f.
3A-078 14/03/20 20:00 GL Magos Rojos c.f. . - . ZVC Weerderneffe
3A-086 26/03/20 21:00 TW Ek Salko . - . Magos Rojos c.f.
3A-089 30/03/20 21:00 TW Oschot United . - . Magos Rojos c.f.
3A-093 04/04/20 21:00 BO B.A. Players (B.A.P.) . - . Magos Rojos c.f.
3A-103 25/04/20 20:00 GL Magos Rojos c.f. . - . Soepkiekens
3A-005 09/05/20 20:00 GL Magos Rojos c.f. . - . U65
3A-109 23/05/20 20:00 GL Magos Rojos c.f. . - . TABULA RASA
3A-008 28/05/20 22:00 HO Rapid Tikkie Trug . - . Magos Rojos c.f.

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Michiel

Deldime

06/07/91

Voorzitter:

Michiel

Deldime

06/07/91

Spelers:

Robin

Alleweireldt

31/08/88

Kenneth

Daelemans

11/07/80

Dimitri

De Cat

01/09/87

Gregory

De Cat

28/04/89

Mathias

Deldime

01/11/86

Michiel

Deldime

06/07/91

Valéry

Grossar

12/09/86

Brecht

Guelinckx

14/04/92

Kristof

Janssens

03/04/90

Cedric

Pittomvils

27/02/92

Jelle

Ruytings

01/07/91

Ruben

Theunis

03/06/91

Pieter

Vanhalewijck

11/06/86

Lorenz

Vermeersch

03/05/91

Kevin

Yetimian

18/10/90

Afgevaardigden:

Sven

Hendrickx

13/06/90

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten