v.491M

Clubpagina voor FLZV club ZVC Spirit

Eerstvolgende match
3A-044 24 oktober 2018, 22u VE
ZVC Spirit - U65
Clubfoto
Sportzaal
Ivo Van Damme Veltem
Overstraat 21
3020 Veltem-Beisem
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
3A-009 12/09/18 22:00 VE ZVC Spirit 3 - 1 Red Socks Wilsele
3A-022 26/09/18 22:00 VE ZVC Spirit 2 - 8 SKAA Talent
3A-033 08/10/18 22:00 LV Zvc gas 1 - 2 ZVC Spirit
3A-034 10/10/18 22:00 VE ZVC Spirit 6 - 2 Soepkiekens
3A-044 24/10/18 22:00 VE ZVC Spirit . - . U65
3A-053 03/11/18 21:00 BO B.A. Players (B.A.P.) . - . ZVC Spirit
3A-055 07/11/18 22:00 VE ZVC Spirit . - . Bottom United
3A-060 10/11/18 21:00 LI Cano United . - . ZVC Spirit
3A-067 21/11/18 22:00 VE ZVC Spirit . - . Los Locos Leuven
3A-079 05/12/18 22:00 VE ZVC Spirit . - . Rapid Tikkie Trug
3A-125 10/12/18 22:00 TW FIDES . - . ZVC Spirit
3A-091 19/12/18 22:00 VE ZVC Spirit . - . ZVC No Mercy
3A-099 03/01/19 21:00 TW Ek Salko . - . ZVC Spirit
3A-110 16/01/19 22:00 VE ZVC Spirit . - . Zvc gas
3A-122 30/01/19 22:00 VE ZVC Spirit . - . fc gejost
3A-127 06/02/19 22:00 VE SKAA Talent . - . ZVC Spirit
3A-118 09/02/19 20:00 WI Red Socks Wilsele . - . ZVC Spirit
3A-134 14/02/19 22:00 VE Soepkiekens . - . ZVC Spirit
3A-144 01/03/19 21:00 GL U65 . - . ZVC Spirit
3A-153 13/03/19 20:00 WI Bottom United . - . ZVC Spirit
3A-159 22/03/19 21:00 TW Los Locos Leuven . - . ZVC Spirit
3A-166 27/03/19 22:00 VE ZVC Spirit . - . Cano United
3A-175 10/04/19 22:00 VE ZVC Spirit . - . B.A. Players (B.A.P.)
3A-182 18/04/19 22:00 HO Rapid Tikkie Trug . - . ZVC Spirit
3A-187 24/04/19 22:00 VE ZVC Spirit . - . Ek Salko
3A-193 04/05/19 20:00 SP ZVC No Mercy . - . ZVC Spirit
3A-197 08/05/19 22:00 VE ZVC Spirit . - . FIDES
3A-026 nog te plannen HO fc gejost . - . ZVC Spirit

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Voorzitter:

Spelers:

Jeroen

Rans

04/09/81

Stijn

Rans

15/08/83

Jan

Reynaert

24/10/83

Jan

Rommelaere

03/02/88

Bart

Van Eynde

29/01/77

Gert

Van Eynde

21/06/79

Pieter

Vandenschoor

06/02/84

Afgevaardigden:

Rudi

Stommels

25/12/60

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten