v.491M

Clubpagina voor FLZV club ZVC Spirit

Eerstvolgende match

-
Clubfoto
Sportzaal
Ivo Van Damme Veltem
Overstraat 21
3020 Veltem-Beisem
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
4A-009 13/09/17 22:00 VE ZVC Spirit 1 - 4 Dynamo Betekom
4A-095 27/09/17 22:00 VE ZVC Spirit 2 - 6 Los Locos Leuven
4A-028 11/10/17 22:00 VE ZVC Spirit 6 - 4 Red Socks Wilsele
4A-037 21/10/17 20:00 SP ZVC No Mercy 5 - 3 ZVC Spirit
4A-039 25/10/17 22:00 VE ZVC Spirit 5 - 3 Bottom United
4A-050 08/11/17 22:00 VE ZVC Spirit 8 - 3 Rapid Tikkie Trug
4A-058 22/11/17 22:00 VE ZVC Spirit 11 - 7 Soepkiekens
4A-142 30/11/17 22:00 VE Soepkiekens 3 - 3 ZVC Spirit
4A-069 06/12/17 22:00 VE ZVC Spirit 8 - 4 A.K. Bladtluizen
4A-077 20/12/17 22:00 VE ZVC Spirit 4 - 1 Ek Salko
4A-115 03/01/18 22:00 VE ZVC Spirit 6 - 5 De Marcellekes
4A-098 23/01/18 22:00 TU Dynamo Betekom 2 - 1 ZVC Spirit
4A-104 31/01/18 22:00 VE ZVC Spirit 4 - 0 B.A. Players (B.A.P.)
4A-023 05/02/18 20:00 DM De Marcellekes 3 - 3 ZVC Spirit
4A-085 14/02/18 22:00 VE ZVC Spirit 4 - 7 Cano United
4A-124 28/02/18 20:00 WI Bottom United 11 - 7 ZVC Spirit
4A-137 14/03/18 22:00 VE ZVC Spirit 5 - 7 ZVC No Mercy
4A-148 30/03/18 22:00 TW PIGNUS 6 - 3 ZVC Spirit
4A-001 07/04/18 21:00 BO B.A. Players (B.A.P.) 0 - 5 ZVC Spirit
4A-155 12/04/18 22:00 HO A.K. Bladtluizen 3 - 5 ZVC Spirit
4A-158 19/04/18 22:00 HO Rapid Tikkie Trug 4 - 7 ZVC Spirit
4A-122 21/04/18 20:00 WI Red Socks Wilsele 4 - 4 ZVC Spirit
4A-165 26/04/18 21:00 TW Ek Salko 3 - 7 ZVC Spirit
4A-170 05/05/18 20:00 LU Cano United 8 - 4 ZVC Spirit
4A-018 09/05/18 22:00 VE ZVC Spirit 2 - 14 PIGNUS
4A-175 28/05/18 22:00 VE Los Locos Leuven 7 - 5 ZVC Spirit

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Joris

Rommelaere

24/11/82

Voorzitter:

Joris

Rommelaere

24/11/82

Spelers:

Philippe

Marichal

12/11/85

Jeroen

Rans

04/09/81

Stijn

Rans

15/08/83

Jan

Reynaert

24/10/83

Jan

Rommelaere

03/02/88

Joris

Rommelaere

24/11/82

Bart

Van Eynde

29/01/77

Gert

Van Eynde

21/06/79

Pieter

Vandenschoor

06/02/84

Afgevaardigden:

Senne

Aesseloos

21/07/02

Stefaan Aesseloos

Aesseloos

29/05/78

Rudi

Stommels

25/12/60

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten