v.491M

Clubpagina voor FLZV club Atlético Santa Cruz

Eerstvolgende match
2A-039 27 oktober 2017, 21u VE
Zvc Cazze herent - Atlético Santa Cruz
Clubfoto
Sportzaal
Sporthal Hertblock
Orchideeënlaan 17
1820 Steenokkerzeel
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
2A-004 13/09/17 22:00 SP ZVC Young Boys Boutersem 9 - 1 Atlético Santa Cruz
2A-009 18/09/17 21:00 ST Atlético Santa Cruz 2 - 6 ZVC De Nieuwen Deugniet
2A-018 29/09/17 20:00 DW Forza B 9 - 7 Atlético Santa Cruz
2A-023 02/10/17 21:00 ST Atlético Santa Cruz 3 - 5 schwalbe 04
2A-026 09/10/17 21:00 BI ZVC Voluit . - . Atlético Santa Cruz
2A-031 16/10/17 21:00 ST Atlético Santa Cruz 2 - 6 BATE Borokov
2A-039 27/10/17 21:00 VE Zvc Cazze herent . - . Atlético Santa Cruz
2A-041 30/10/17 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . Linden Ballers
2A-044 04/11/17 20:00 KE Inter Leuven . - . Atlético Santa Cruz
2A-051 13/11/17 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . Zeype Sjotters
2A-063 27/11/17 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . Athletic Loups
2A-073 11/12/17 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . KMNS Footbalos
2A-081 22/12/17 21:00 SP De Barricade . - . Atlético Santa Cruz
2A-089 09/01/18 22:00 RE schwalbe 04 . - . Atlético Santa Cruz
2A-099 22/01/18 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . ZVC Young Boys Boutersem
2A-101 26/01/18 22:00 SP ZVC De Nieuwen Deugniet . - . Atlético Santa Cruz
2A-120 05/02/18 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . ZVC Voluit
2A-119 16/02/18 21:00 DM BATE Borokov . - . Atlético Santa Cruz
2A-109 19/02/18 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . Forza B
2A-129 05/03/18 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . Inter Leuven
2A-137 19/03/18 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . Zvc Cazze herent
2A-148 31/03/18 20:00 TW Athletic Loups . - . Atlético Santa Cruz
2A-153 09/04/18 20:00 LU Linden Ballers . - . Atlético Santa Cruz
2A-158 17/04/18 21:00 KA Zeype Sjotters . - . Atlético Santa Cruz
2A-169 30/04/18 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . De Barricade
2A-170 03/05/18 22:00 AA KMNS Footbalos . - . Atlético Santa Cruz

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Gaëtan

Kelecom

11/10/85

Voorzitter:

Olivier

Andrianne

19/06/83

Gaëtan

Kelecom

11/10/85

Spelers:

Olivier

Andrianne

19/06/83

Bruno

Asselbergh

04/03/88

Sokol

Beciri

05/10/74

Berten

Callewaert

16/01/89

Steven

Cuyvers

11/08/83

Steve

Defrancq

12/02/81

Rachid

El aadily

03/06/84

Sven

Gillis

14/04/86

Gaëtan

Kelecom

11/10/85

Stijn

Meheus

01/02/84

Kenny

Milet

29/12/84

Michael

Moeys

22/08/83

Kris

Pluymers

23/06/87

WIM

VAN DER BORGHT

12/05/86

STIJN

VANDER MOTTE

19/09/82

Niels

Vangeel

21/07/86

Afgevaardigden:

Jean

Kelecom

06/02/48

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten