v.491M

Clubpagina voor FLZV club Atlético Santa Cruz

Eerstvolgende match
2A-097 17 april 2020, 22u TW
FIDES - Atlético Santa Cruz
Clubfoto
Sportzaal
Sporthal Hertblock
Orchideeënlaan 17
1820 Steenokkerzeel
Matchkalender Competitie Beker Andere
Code Datum en Tijd Zaal Thuisploeg Bezoekers
2A-006 20/09/19 22:00 SP ZVC De Nieuwen Deugniet 7 - 3 Atlético Santa Cruz
2A-008 23/09/19 19:00 TW Cafetaria Solvelt 9 - 0 Atlético Santa Cruz
B1-002 07/10/19 21:00 ST Atlético Santa Cruz 1 - 3 Cano United
2A-026 22/10/19 21:00 KA Zeype Sjotters 5 - 3 Atlético Santa Cruz
2A-030 04/11/19 21:00 ST Atlético Santa Cruz 1 - 9 Cano United
2A-037 18/11/19 21:00 ST Atlético Santa Cruz 2 - 9 Zvc gas
2A-082 02/12/19 21:00 ST Atlético Santa Cruz 4 - 4 ZVC Spirit
2A-043 07/12/19 20:00 SP ZVC No Mercy . - . Atlético Santa Cruz
2A-048 16/12/19 21:00 ST Atlético Santa Cruz 6 - 12 FIDES
2A-057 13/01/20 21:00 ST Atlético Santa Cruz 2 - 5 ZVC De Nieuwen Deugniet
2A-068 10/02/20 21:00 ST Atlético Santa Cruz 2 - 10 Cafetaria Solvelt
2A-072 20/02/20 22:00 AA KMNS Footbalos 5 - 0 Atlético Santa Cruz
2A-076 24/02/20 21:00 ST Atlético Santa Cruz 8 - 4 Zeype Sjotters
2A-081 07/03/20 20:00 WP Cano United 4 - 2 Atlético Santa Cruz
2A-032 11/03/20 22:00 VE ZVC Spirit . - . Atlético Santa Cruz
2A-090 23/03/20 22:00 LV Zvc gas . - . Atlético Santa Cruz
2A-097 17/04/20 22:00 TW FIDES . - . Atlético Santa Cruz
2A-053 27/04/20 21:00 TW Atlético Santa Cruz . - . Forza B
2A-102 04/05/20 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . ZVC No Mercy
2A-103 08/05/20 21:00 GL Forza B . - . Atlético Santa Cruz
2A-017 18/05/20 21:00 ST Atlético Santa Cruz . - . KMNS Footbalos

Legende:

= Gewonnen,

= Gelijk,

= Verloren,

= Forfait,

= Uitgestelde match

Clubleden

Kontaktpersonen:

Gaëtan

Kelecom

11/10/85

Voorzitter:

Olivier

Andrianne

19/06/83

Gaëtan

Kelecom

11/10/85

Spelers:

Olivier

Andrianne

19/06/83

Bruno

Asselbergh

04/03/88

Liridon

Beciri

20/04/99

Sokol

Beciri

05/10/74

Berten

Callewaert

16/01/89

Steven

Cuyvers

11/08/83

Steve

Defrancq

12/02/81

Rachid

El aadily

03/06/84

Sven

Gillis

14/04/86

Gaëtan

Kelecom

11/10/85

Stijn

Meheus

01/02/84

Kenny

Milet

29/12/84

Kris

Pluymers

23/06/87

WIM

VAN DER BORGHT

12/05/86

STIJN

VANDER MOTTE

19/09/82

Niels

Vangeel

21/07/86

Afgevaardigden:

Jean

Kelecom

06/02/48

(Sleep de titelbalk om dit venster te verplaatsen)
Sluiten


Sluiten